Leon van Liere | Tenor
Biografie Repertoire Multimedia Agenda Contact
Agenda

Leon van Liere | Tenor
Datum/tijd Evenement
   
22/23/24 maart 2019
18:30/20:30
(zondag 13:00/15:00)
Matteüs Junior
Solisten, acteurs, leden van Bachkoor Apeldoorn en ensemble o.l.v. Joop Schets
Grote Kerk, Apeldoorn
bachkoorapeldoorn.nl
theaterdeplaats.nl
28/29/30 maart 2019
18:30/20:30
Matteüs Junior
Solisten, acteurs, leden van Toonkunst Arnhem en ensemble o.l.v. Joop Schets
Koepelkerk, Arnhem
www.toonkunstarnhem.nl
theaterdeplaats.nl
6 april 2019
20:00
J.S. Bach Johannes Passion (aria's)
R.O. Canto di Lode o.l.v. Rinus Verhage
Grote Kerk, Vlaardingen
cantodilode.nl
10 april 2019
20:00
J. Stainer The Crucifixion
C.O.V. Hosanna o.l.v. Jacco Camphens
Schildkerk, Rijssen
www.covhosanna-rijssen.nl
12 april 2019
19:00
J.S. Bach Matthäus Passion (Evangelist)
Bachkoor Apeldoorn en Het Gelders Orkest o.l.v. Joop Schets
Orpheus, Apeldoorn
bachkoorapeldoorn.nl
13 april 2019
19:00
J.S. Bach Matthäus Passion (Evangelist)
Toonkunst Arnhem en Het Gelders Orkest o.l.v. Joop Schets
Musis, Arnhem
www.toonkunstarnhem.nl
14 april 2019
14:00
J.S. Bach Matthäus Passion (Evangelist)
Toonkunst Arnhem en Het Gelders Orkest o.l.v. Joop Schets
Musis, Arnhem
www.toonkunstarnhem.nl
14 april 2019
19:30
J.S. Bach Matthäus Passion (aria's)
K.C.O.V. Excelsior, Roder Jongenskoor en Holland Symfonie Orkest o.l.v. Ger Vos
Concertgebouw, Amsterdam
www.kcov-excelsior.nl
16/17 april 2019
19:00
J.S. Bach Matthäus Passion (aria's)
Oratorium Vereniging Bolsward o.l.v. Pauli Yap
Martinikerk, Bolsward
www.ovb-bolsward.nl
19 april 2019
19:30
J.S. Bach Matthäus Passion (Evangelist)
Koor en orkest Stichting Matthäus Passion Edam o.l.v. Stephen Kavelaar
Grote Kerk, Edam
www.matthaus-passion.com
20 april 2019
14:30
MATTHEUS IN DE STICHTSE VECHT
J.S. Bach Matthäus Passion (Evangelist)
Koor, kinderkoor en orkest uit de gemeente Stichtse Vecht o.l.v. Marion Bluthard
Johannes de Doperkerk, Breukelen
www.mattheusindestichtsevecht.nl
4 mei 2019
21:00
HERDENKINGSCONCERT
M. Tippett A Child of our Time
Koor en orkest Studievereniging Hucbald o.l.v. Gerrit Maas
Jacobikerk, Utrecht
24 mei 2019
20:00
G. Puccini Messa di Gloria
Toonkunstkoor Alkmaar o.l.v. Marcel Joosen
Grote St. Laurenskerk, Alkmaar
www.toonkunst-alkmaar.nl
25 mei 2019
20:15
G. Rossini Petite Messe Solennelle
C.O.V. Sursum Corda Rotterdam en CLARUS solistenkwartet o.l.v. Johan Sonneveld
Grote Kerk, Vlaardingen
www.cov-sursumcorda.nl
www.clarussolistenkwartet.nl
1 juni 2019
13:30
NTR ZaterdagMatinee
F. Schreker Die Gezeichneten (concert)
rol: 1. Senator/1. Bürger/3. der jungen Leute
Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz
Concertgebouw, Amsterdam
www.concertgebouw.nl
22 juni 2019
20:15
G. Rossini Petite Messe Solennelle
Residentie Bachkoor en CLARUS solistenkwartet o.l.v. Jos Vermunt
Kloosterkerk, Den Haag
www.bachensembles.nl
www.clarussolistenkwartet.nl
Linked in Twitter You Tube Sound Cloud Valid XHTML 1.0 Transitional Valide CSS!